היתרון בלעשות השתלת שיער?

תוכן עניינים

ניתוח השתלת שיער הוא הליך שבו זקיקי שיער מועברים מחלק אחד של הראש לאחר. זה נעשה על מנת למנוע נשירת שיער והתקרחות. ההליך יכול להיעשות עבור כל חלק של הראש אבל זה נעשה בדרך כלל על הקרקפת. הניתוח מבוצע לרוב על ידי מנתח פלסטי, רופא עור או מומחה לשיקום שיער. המנתח מסיר רצועת עור מהחלק האחורי או מהצד של הראש ולאחר מכן מנתח זקיקים בודדים מרצועה זו ומשתיל אותם לאזורים הזקוקים לכיסוי נוסף. הליך השתלת שיער הוא טכניקה כירורגית המשמשת להעברת שיער מחלק אחד של הראש לאחר. הסיבה הנפוצה ביותר לניתוח זה היא כיסוי קרחות על הקרקפת. ההליך מתרחש בהרדמה מקומית, והוא אורך בדרך כלל בין שעתיים לשש שעות. השתלת שיער מתבצעת על ידי הסרת פקקי עור זעירים המכילים זקיקי שיער מהחלק האחורי או מהצד של הראש, ולאחר מכן השתלתם לאזור קירח בקרקפת.

השתלת שיער היא הליך כירורגי שנעשה על מנת לשקם שיער באזורים שבהם הוא אבד. זה יכול להיעשות על כל חלק של הגוף, אבל זה משמש בעיקר עבור הקרקפת. השיער המושתל יצמח באופן טבעי כמו כל שיער אחר בראשך, והוא ימשיך לצמוח כל עוד תטפלי בו.

השתלת שיער

השתלת שיער היא הליך כירורגי המעביר שיער מחלק אחד של הראש לאחר. ההליך מבוצע בדרך כלל עבור גברים ונשים שמקריחים, או אנשים חסרי שיער על הראש. השתלת שיער יכולה להתבצע בכל חלק בראש שבו יש נשירת שיער. קיימות שלוש שיטות להשתלת שיער: השתלת יחידת זקיקים (FUT), הוצאת יחידת זקיקים (FUE) ו-Scalp Micro-Punch Extract (SMX). השיטה הנפוצה ביותר היא FUT, בעוד השיטה הפחות פולשנית היא SMX. השתלת שיער היא טכניקה כירורגית המעבירה שיער מחלק אחד בגוף לאחר. ישנם שני סוגים של השתלת שיער, שהם השתלת יחידת זקיקים (FUT) ו- Follicular Unit Extract (FUE). השתלת שיער היא הליך כירורגי אשר נעשה על מנת לשקם את השיער. זה נעשה בדרך כלל על הקרקפת, אבל זה יכול להיעשות גם על חלקים אחרים של הגוף. אתר התורם (החלק של הקרקפת שבו מוסרים זקיקי שיער) יכול להיות בכל מקום בראש. במקרים מסוימים, ייתכן שלא יהיה שיער כלל באזור זה, ואז הרופאים ישתמשו בשיער של המטופל עצמו כדי להשלים את החסר. גם אתם רוצים השתלת שיער? ולהתחיל את התהליך? אנו ממליצים לכם לבקר אצל חברת Hairpower – השתלת שיער איכותית.

הליך כירורגי

השתלת שיער היא הליך כירורגי בו מסירים זקיקי שיער מחלק אחד של הראש ולאחר מכן מושתלים לאזור של התקרחות. ישנם שני סוגים עיקריים של השתלות שיער: כירורגית, שבה מוציאים שתלים מהחלק האחורי או מצידי הראש ומושתלים לחלק הקדמי או העליון; ולא ניתוחי, בו משתילים שיער באמצעות מחט. השתלת שיער יכולה לשמש לתיקון התקרחות גברית (MPB), התקרחות נשית (FPB), התקרחות, צלקות הנגרמות מכוויות או תאונות, או כל צורה אחרת של התקרחות מקומית. השתלת שיער היא טכניקה כירורגית הכוללת העברת זקיקי שיער מחלק אחד של הראש לאחר. השתלת השיער הראשונה בוצעה בארה"ב בשנת 1948, על ידי ד"ר נורמן אורנטרייך, אשר השתיל רצועת קרקפת המכילה זקיקי שיער מהחלק האחורי של ראשו של המטופל ועד לאזור הקירח מלפנים. ההליך המוצלח הראשון בוצע ב-15 במרץ 1947 על ידי ד"ר אורנטרייך ועוזרו ד"ר ג'יימס המילטון בסיוע רופא אחר, ד"ר וויליאם ג'נסון, בגבר בן 42 שאיבד את שיערו במהלך השפל הגדול ומעולם לא חזר בו לאחר סיום מלחמת העולם השנייה ב-1945

Picture of ד"ר מירה אקונוב - הסרת שיער בלייזר
ד"ר מירה אקונוב - הסרת שיער בלייזר

ד"ר מירה אקונוב עוסקת בתחום הרפואה האסתטית מזה שנים רבות ונחשבת כפורצת דרך בתחומה, מייסדת הפורטל להסרת שיער בלייזר ומנהלת את היחידה לטיפול בלייזר במרכז.

מלאו את הטופס ונציג חוזר אליכם עם ההטבות הכי שוות!