הסרת שיער בלייזר במפשעה מחירים

תוכן עניינים


הסרת שיער בלייזר במפשעה מחיריםככל שהשנים עוברות, הסרת שיער בלייזר הפכה לתופעה פופולרית במיוחד. כך גם בנוגע להסרת שיער בלייזר במפשעה. ככל שהשנים עוברות, בגדי הים והלבשה תחתונה מעוצבים בסגנונות קטנים יותר שמצריכים הסרת שיער באזור. למעשה אזור המפשעה הוא אחד מהאזורים הנפוצים ביותר לביצוע הסרת שיער בלייזר.  

 

הסרת שיער בלייזר במפשעה מחירים- מהלך הטיפול

הסרת שיער בלייזר במפשעה הוא תהליך שמבוצע על נשים וגברים כאחד, כאשר הוא נפוץ יותר בקרב נשים. 

ההסרה מתבססת על הניגוד שבין צבע העור לבין צבע השערה. ככל שצבע העור יהיה בהיר יותר וצבע השערה יהיה כהה יותר כך הטיפול יהיה אפקטיבי יותר. עם זאת, התהליך לא יהיה יעיל בניגוד הפוך, כלומר עור כהה ושערה בהירה. 

במהלך הטיפול, קרן לייזר באנרגיה גבוהה מאירה את אזור המפשעה. אנרגיית האור המיוחדת נקלטת בפיגמנט שבשערה ולאחר מכן מומרת לאנרגיית חום. אנרגיית החום פוגעת בכלי הדם המזינים את זקיקי השערה וכך משמידה אותם. על ידי השמדת זקיקי השערה צמיחת השערה לא מתחדשת. 

הסרת שיער בלייזר במפשעה מחירים- יתרונות

להסרת שיער בלייזר במפשעה יש מגוון יתרונות שונים- 

  • תוצאות- התוצאות של הסרת שיער בלייזר במפשעה הן תוצאות מדהימות. לאחר הטיפול נראה כאילו מעולם לא צמח באזור זה שיער. כך האישה יכולה להנות מתחושת ניקיון ואסתטיקה מרבית. כמו כן הסרת שיער בלייזר במפשעה מעניקה מגע נעים וחלק באזור.
  • כאב- בזכות התפתחות הטכנולוגיה והמכשירים החדשים הסרת שיער בלייזר במפשעה הפכה לפחות כואבת באופן משמעותי. לעומת זאת, הסרת שיער בשעווה כוללת כאבים רבים ולעתים שטפי דם שלוקח להם זמן לעבור. הסרת שיער בגילוח אמנם לא כואבת אך לא מביאה למראה אסתטי וכוללת שטפי דם ושיערות הפוכות. 
  • זמן- על ידי הסרת שיער בלייזר במפשעה ניתן לחסוך זמן רב. מי לא מכירה את הימים בהם רוצים ללכת לים בספונטניות או לקבוע מפגש מיני עם בן זוג ואי אפשר בגלל הצורך להוריד שערות. כאשר מסירים שיער בשעווה או בגילוח יש לתחזק את האזור כל כמה ימים. אך בהסרת שיער בלייזר במפשעה האזור נשאר חלק לזמן ארוך ובטיפולים מתקדמים נשאר חלק כמעט לגמרי. 
  • ציוד- כמובן שאין לשכוח את הציוד והכסף שיש לשלם עליו. כאשר מסירים שיער בשעווה או בגילוח, יש להצטייד בציוד הנדרש ולחדש אותו כל הזמן. הדבר גורם לכך שתבזבזו כסף רב על הציוד (שעווה, רצועות שעווה, סכיני גילוח, מכשירים שונים ועוד). כאשר מבצעים הסרת שיער בלייזר במפשעה, משלמים סכום חד פעמי ונהנים מאזור חלק לשנים רבות.

 

הסרת שיער בלייזר במפשעה מחירים- האם זה כואב?

אנשים רבים שמעוניינים  לבצע טיפולי הסרת שיער בלייזר במפשעה שואלים האם זה כואב? קודם כל יש לקחת בחשבון שאזור המפשעה הוא אזור רגיש מאוד עם נקודות עצבים רבות. לכן, בדרך כלל הכאבים באזור זה יהיו חזקים יותר מאשר באזורים אחרים. עם זאת, כיום קיימים מכשירים שמאפשרים הפחתת כאבים באופן משמעותי. 

למעשה בשנים האחרונות, בזכות ההתפתחות הטכנולוגית הבלתי פוסקת, קיימים מכשירי הסרת שיער בלייזר ללא כאב. יש לקחת בחשבון כי עדיין עלולים להיות כאבים מאחר ולכל בן אדם יש סף כאב שונה וכל מטופל מושפע באופן אחר. עם זאת, המכשירים החדשים כואבים פחות באופן משמעותי מהמכשירים הישנים. איך זה עובד?

המכשירים החדשים שמאפשרים הסרת שיער בלייזר, הם מכשירים שעובדים תוך קירור של האזור. קיימות שיטות שונות המאפשרות קירור של האזור, בהתאם למכשירים השונים. בזכות הקירור הכאב באזור המטופל מופחת באופן משמעותי. כפי שציינו קודם, כאשר מסירים שיער בלייזר, קרן לייזר באנרגיית אור גבוהה נשלחת לאזור המטופל ומומרת לאנרגיית חום. כתוצאה מכך, האזור המטופל מתחמם. על ידי מכשירים שמאפשרים קירור של האזור, האזור מתחמם פחות וכך מופחתים הכאבים. 

 

הסרת שיער בלייזר במפשעה מחירים- תופעות לוואי

אחת השאלות הנפוצות בנוגע להסרת שיער בלייזר במפשעה היא האם יש תופעות לוואי. למעשה קשה לענות על השאלה הזו באופן חד משמעי, מאחר שבדיוק כמו הכאבים, כל אדם מגיב אחרת לטיפול. יש אנשים שלא יסבלו מתופעות לוואי כלל ויש אנשים שיחוו חלק. לכן, יש לקחת בחשבון שעלולות לצוץ תופעות לוואי מסוימות לאחר הטיפולים. 

בדרך כלל תופעות הלוואי הנפוצות הן אדמומיות באזור המטופל ולעתים גירוד. תופעות אלה הן זמניות ובדרך כלל חולפות כמספר שעות לאחר הטיפול. ישנם מקרים של תופעות לוואי חמורות יותר אך מדובר במקרים נדירים. 

על מנת להפחית את הסיכוי לתופעות לוואי יש להגיע לטיפול בהתאם לכללים הנדרשים כאשר במרכזם חשוב מאוד להגיע ללא שיזוף. אנשים שמגיעים לטיפול שזופים מסתכנים בכוויות באזורים המטופלים. 

הסרת שיער בלייזר במפשעה מחירים- כמה זה עולה?

קשה לענות באופן חד משמעי כמה עולה הסרת שיער בלייזר במפשעה מאחר שתלויה במגוון גורמים שונים כאשר המרכזי בהם הוא כמות השיער שיוסר מהאזור. ניתן להסיר שיער מכל אזור המפשעה או לבחור באזורים ספציפיים והמחיר ישתנה בהתאם לכך. כמו כן יש לקחת בחשבון גם גורמים כמו צבע השיער או גוון העור, שעלולים להשפיע על יעילות הטיפול. לכן, לפני שמתחילים לבצע טיפולי הסרת שיער בלייזר במפשעה יש להגיע לפגישת ייעוץ עם איש מקצוע מתאים. 

בממוצע, טווח המחירים עבור הסרת שיער בלייזר במפשעה נע בין 1,000 שקלים ל-1,600 שקלים. ישנם מכונים המציעים מחירים דומים עבור טיפולים ללא הגבלה וישנם מכונים שמגבילים מחיר לכמות טיפולים מסוימת, כאשר בדרך כלל יהיה מדובר בעשרה טיפולים. 

שימו לב- ישנם מקרים בהם רוצים לבצע דילול של השיער באזור ולא הסרה מוחלטת. במקרה כזה המחיר יהיה שונה. בדרך כלל המטופלים שיבקשו דילול יהיו גברים שרוצים לצמצם את כמות השיער אך לא להוריד אותו לגמרי. 

קראו עוד: מהן העלויות של טיפולי הסרת שיער בלייזר?

הסרת שיער בלייזר במפשעה מחירים
Picture of ד"ר מירה אקונוב - הסרת שיער בלייזר
ד"ר מירה אקונוב - הסרת שיער בלייזר

ד"ר מירה אקונוב עוסקת בתחום הרפואה האסתטית מזה שנים רבות ונחשבת כפורצת דרך בתחומה, מייסדת הפורטל להסרת שיער בלייזר ומנהלת את היחידה לטיפול בלייזר במרכז.

מלאו את הטופס ונציג חוזר אליכם עם ההטבות הכי שוות!