מהו טיפול הסרת שיער בלייזר בשפם?

תוכן עניינים

הסרת שיער בלייזר שפםאם תשאלו אנשים רבים, גברים ונשים כאחד, הרי שאזור השפה העליונה הוא אחד המרכזיים בהם היו שמחים להימנע משיער עודף.

כבר שנים רבות, מיותר אולי לציין, ששפם אינו נמצא באופנה. אלא שגוף האדם לא יודע זאת, והשפם ממשיך לגדול לו – אלא אם בוחרים בדרך של הסרת שיער לצמיתות.

בשנים האחרונות, גברים ונשים רבים החליטו להימנע מהליכי הגילוח והסרת השיער ההולכים וחוזרים באזור זה, ובחרו בדרך של הסרת שיער בלייזר.

ההיבט המגדרי של הסרת השיער בשפם

אין ספק שישנם גברים אשר אינם מעוניינים בהכרח במראה פנים חלק לחלוטין. כך, קיימות אופנות מסוימות, דוגמת השארת שיער באופן חלקי באזורים שונים בגוף, זקן תיש וכן הלאה. עבורם, יש לא מעט אפשרויות של הסרת שיער בלייזר, שעה שרבים בוחרים לעשות זאת רק באזור מסוים, להשאיר חלק מהשיער וכן הלאה.

לעומת זאת, בצד הנשי התמונה ברורה הרבה יותר. כל שיער באזור זה נחשב לפגם אסתטי, כך שפתרון הסרת השיער לצמיתות הופך ללגיטימי במידה ניכרת. למעשה, העובדות מראות כי זהו אחד מטיפולי ההסרה הנפוצים ביותר בקרב נשים, המעוניינות במראה אסתטי וחלק ככל האפשר.

כך זה מתבצע

ברמה הכללית, אין טיפול הסרת שיער בלייזר בשפם שונה מכזה הנערך באזורים אחרים בגוף. בכל המקרים, קרני הלייזר נועדו לחמם את שורש השערות, ובכך למעשה להביא להרס מוחלט שלהן – כזה אשר ימנע גם צמיחה מחודשת של השיער. זאת, כמובן, להבדיל מהסרת שיער לפרק זמן מוגדר מראש, לרבות דרך שימוש בסכין גילוח או בשעווה.

כשזה נוגע לשפם, הרי שטיפולי הסרת השיער נחשבים למורכבים פחות מאשר באזורים אחרים, ולו מכיוון שיש כאן שטח קטן שנכנס לתמונה.

רבים מהאנשים שעברו טיפול מסוג זה מדברים על כך שאין כמעט כאבים בנמצא, והסיכון גם כן לא קיים. עם זאת, יש להיערך בהחלט לתופעות לוואי אפשריות: הרגשה כללית של חוסר נוחות, או אפילו עקצוצים וגירויים שונים בעור, הופכים לא פעם לכורח המציאות, אך חולפים כעבור מספר ימים.

למי מתאימים הטיפולים?

הסרת שיער, כידוע, היא בעלת אחוזי הצלחה גבוהים יחסית – אך כאלה שתלויים גם במאפייני המקרה הנתון. בדומה לאזורים אחרים בגוף, גם כאן התוצאות יהיו מרשימות יותר עבור כאלה אשר גוון העור שלהם בהיר באופן יחסי, וזאת מכיוון שהבדלי הצבע בינו לבין זקיקי השיער יהיו ברורים יותר.

גם המאפיינים ההורמונליים של גוף האדם, בעיקר אצל נשים, מהווים משתנים מרכזיים במשוואה הזו. פעילות הורמונלית עמוסה, כפי שמאופיין לא פעם אזור הפנים, עלולה להביא לכך שהשיער ימהר לצמוח בחזרה. ועדיין, באזור הפנים השפם נחשב לבטוח יחסית להסרת שיער, ואחוזי ההצלחה שלו גבוהים.

הסוגיה הכלכלית

בדרך כלל, על מנת לבצע הסרה מוחלטת ומוצלחת של השיער באזור השפם, נדרש יותר מטיפול אחד, עם זמן המתנה של מספר חודשים בין טיפול לטיפול. כל טיפול אורך כחצי שעה.

תכנית הטיפולים נקבעת על פי מאפייני האדם, בין השאר ביחס לכמות השיער שהוא מעוניין להסיר, בקצב הצמיחה וכן הלאה. מחירו של כל טיפול נע סביב כמה מאות שקלים, וההסרה כולה מגיע לאלפי שקלים: סכום שיש לתת עליו את הדעת, גם אם זול יותר מאשר הסרת שיער באזורים אחרים בגוף.

כך עושים זאת נכון

החלטתם שאתם מעוניינים לבצע הסרת שיער בלייזר בשפם? יפה מאד. הצעד הבא שלכם צריך להיות פנייה לגורם מקצועי בתחום, אשר המומחיות שלו היא הסרת שיער בדרך זו.

על פי מאפייני המטופל ורצונותיו, תיקבע אותה תכנית טיפולים שהזכרנו. חשוב לבדוק כי לגורם המטפל יש את כל האישורים והרשיונות לביצוע הסרת שיער בדרך זו.

הסרת שיער בלייזר שפם
Picture of ד"ר מירה אקונוב - הסרת שיער בלייזר
ד"ר מירה אקונוב - הסרת שיער בלייזר

ד"ר מירה אקונוב עוסקת בתחום הרפואה האסתטית מזה שנים רבות ונחשבת כפורצת דרך בתחומה, מייסדת הפורטל להסרת שיער בלייזר ומנהלת את היחידה לטיפול בלייזר במרכז.

מלאו את הטופס ונציג חוזר אליכם עם ההטבות הכי שוות!